Новини

Увага: набір на вакантні робочі місця!

 

Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» оголошує набір на вакантні робочі місця Новокостянтинівської та Смолінської шахт ДП «СхідГЗК» (Кіровоградська область) за робітничими професіями.

Колективний договір: підведено підсумки за 2019 рік та продовжено термін дії на 2020

 

Спільна робоча комісія сторін Колективного договору  20 березня провела завершельний етап у дистанційному режимі з використанням електронних засобів зв'язку,  прийняла Акт виконання Колективного договору за 2019 році та подовжила термін дії договору на 2020 рік.

На території Жовтих Вод продовжено карантин

 

28 березня в Жовтих Водах відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови В.Абрамова.

З ювілеєм: 30 березня виповнюється 60 років з дня створення ЦНДЛ

 

Сердечно вітаємо працівників та ветеранів Центральної науково-дослідної лабораторії з 60-річчям з дня заснування підрозділу!

Зверніть увагу!

 

Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» під час запровадження на території країни заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції, не припиняє добір кандидатів на вакантні робочі місця та посади, в.т.ч. шахт підприємства.

На ДП «СхідГЗК» створено оперативний штаб

 

Наказом генерального директора від 19.03.2020 №106 «Щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19» з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на підприємстві створений оперативний штаб під головуванням головного інспектора підприємства Н.Войскової.

Страницы