Виробничі новини

Планово-попереджувальні ремонти тривають

      Уранове виробництво гідрометалургійного заводу після виконання виробничої програми січня призупинено для проведення планово-попереджувальних ремонтів та накопичення сировини. Здійснюється чищення технологічного обладнання, ведеться заміна реторти печі, проводиться заміна футеровки млина МШР-1, продовжується модернізація третього ланцюга автоклав.
На сірчанокислотному виробництві ведуться підготовчі роботи до запуску цеху: завершено ремонт плавилки сірки №3, продовжується ремонт кислотопроводу колектора №61 сушильно-абсорбційного відділення.
      За інформацією підрозділу.

Виготовлення замовлень забезпечено

      Дільницями ремонтно-механічного заводу виготовлено і передано на склад ряд обладнання, вузлів і деталей за замовленнями підрозділів комбінату. Так, електроремонтним цехом виготовлено електродвигуни для шахт: Інгульська - 25 одиниць, Новокостянтинівська -7. Для забезпечення стабільної роботи і проведення поточних ремонтів на ГМЗ ливарною дільницею виготовлені та відвантажені 44 футеровки для млинів. Інгульській та Новокостянтинівській шахтам виготовлено 5 розпірних колонок ЛКРМ. Виконано замовлення Інгульської шахти, а саме: проведена реставрація вагонетки ВПГ-18, а для ремонту машини Wagner ST-3,5 виготовлено циліндри повороту куліси і опрокида ковша.
     А.Шаров, головний інженер РМЗ.

На порядку денному – контроль якості

      Поточний стан системи якості, рівень якості і надійності продукції, що випускається заводом, а також питання, пов’язані з претензіями замовників, розглядаються адміністрацією і спеціалістами РМЗ спільно з представниками служби технічного контролю комбінату на технічних нарадах. За 2019 рік службі технічного нагляду було пред’явлено більш як 4515 видів продукції після механічного обробки, 375 – зварювальних виробів, більш як 7900 – після ковальсько-пресових робіт, на вхідному контролі опрацьовано 340 заявок.
     З метою досягнення належного рівня якості в плановому порядку проводиться навчання профільних працівників і спеціалістів заводу. За результатами навчання приймаються рішення про підвищення кваліфікаційного розряду. Також для підвищення відповідальності працівників за свою роботу практикується виконання робіт, якість яких приймається особистим клеймом.
      О.Микитась, заступник директора з підготовки виробництва РМЗ.

Ремонти виконуються якісно і вчасно

      До складу лабораторії рудничної автоматики ЦЛ КВПіА входить ремонтна група у складі 6 фахівців, які забезпечують ремонт всіх засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які застосовуються на комбінаті. Група працює злагоджено, роботи виконує якісно і у визначені терміни. Великий обсяг робіт виконаний групою для Новокостянтинівської шахти, серед яких і ремонт рівномірів «Дельфін» та кондуктометрів ІПП-20 для очистки шахтних вод.
Впродовж року для підрозділів комбінату виконуються ремонти манометрів, перетворювачів, радіостанцій «Україна» та блоків живлення до них, приладів охоронної сигналізації «Радіан», вольтметрів, PH-метрів, ваг та ін.
Сьогодні фахівці групи освоюють технологію ремонту нових для них приладів – блоків живлення БПП-2407 для електровозів шахт.
Увесь об’єм робіт і завдань група за 2019 рік група ремонту виконала в повному обсязі.
      За інформацією підрозділу.

Розділ: