Відбулися виробничі наради: говорили про поточні справи та стратегічні план

      На ДП «СхідГЗК» 10-11 лютого відбулося ряд нарад з виробничих питань за участю керівництва та фахівців ДК «Ядерне паливо».
      В межах затвердженого порядку денного нарад були заслухані керівники Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт, ГМЗ, РМЗ, ДХЗ, ЦЛ КВПіА, РБУ, АТГ щодо підсумків роботи за січень поточного року та виконання планових показників. Намічено ряд заходів щодо усунення причин та недоліків, які завадили Новокостянтинівській шахті та РБУ виконати січневу виробничу програму в повному обсязі.
      На нарадах опрацьовано питання виробничої програми, основних техніко-економічних показників та платіжного балансу на 2020 рік, запропоновано внести ряд змін.
Учасники наради обговорили ряд стратегічних для підприємства проектів та програм, серед яких: Стратегічний план розвитку ДП«СхідГЗК» на 2020-2024 роки, Програми модернізації та енергозбереження підприємства. Під час обговорення акцентувалася увага на збільшенні обсягів виробництва готової продукції, реконструкції виробничих потужностей ГМЗ, модернізації СКЦ та екологічних аспектах реалізації програми майбутнього виведення з експлуатації Смолінської шахти.
      В ході нарад розглянуто щоденні графіки будівництва ствола «Головний» Новокостянтинівської шахти та питання організації виробництва після його введення в експлуатацію, а саме: наявність персоналу, який пройшов навчання до роботи в підземних і поверхневих умовах; наявність вагонного парку, машин та відповідного обладнання; можливість відвантаження в повному обсязі руди (з урахуванням додаткових об’ємів) на Інгульську шахту.
      Фахівцями опрацьовано питання проведення ремонту галереї № 3 дробарно-сортувального комплексу Інгульської шахти, обговорено графік виконання робіт та поставки матеріалів по влаштуванню «короткого ланцюга погрузки». Також було відпрацьовано питання засад та варіантів будівництва додаткового складу руди на ГМЗ.
      За підсумками нарад на поточний виробничий період визначені завдання, терміни виконання та відповідальні з числа фахівців і служб підрозділів та управління.

Розділ: