Вшанували українських героїв

      Сьогодні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в парку Слави біля Пам’ятника Героям Визвольної війни українського народу 1648-1654 рр. відбувся мітинг, в якому взяли участь представники влади, трудових колективів підприємств та установ міста, громадських організацій, учнівська молодь. Делегацію від ДП «СхідГЗК» очолив начальник служби по роботі з персоналом О.Захаров.

      Розпочався захід панахидою за всіма загиблими захисниками  нашої країни, які в той, чи інший час виборювали та відстоювали незалежність та єдність України, не шкодуючи власного життя.

      Ведуча нагадала всім присутнім про події 18-20 лютого 2014 року, коли на Майдані в Києві гинули справжні патріоти своєї Вітчизни. Згадала про страшні та кровопролитні бої під Дебальцевим на сході України. Розповіла про жовтоводців – Максима Пошедіна та Сергія Цвєтка, які  були учасниками Майдану, а потім загинули в АТО, відстоюючи суверенітет та кордони нашої держави.

      Жовтоводці поклали квіти до Пам’ятника Героям Визвольної війни і запалили меморіальні свічки, схили голови в хвилині мовчання на знак пам’яті про героїв та вдячності за їх подвиг.

      До присутніх звернувся міський голова Володимир Абрамов, який закликав присутніх пам’ятати історію рідної Батьківщини, плекати в собі найцінніші людські чесноти - гідність та честь, бо саме ними керувалися Герої Небесної Сотні, віддаючи своє життя за незалежність рідної країни, свободу і волю на рідній землі. Захід звершився зворушливими художніми виступами юних жовтоводців.

 

Розділ: