28 липня - День Української Державності

Сьогодні для України значущий день – українці вперше відзначають День Української Державності. Цей день запроваджено на  знак утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.

Україна офіційно приєдналася до Міжнародного енергетичного агентства - підписано Декларацію про асоціацію

Україна та Міжнародне енергетичне агентство підписали Спільну декларацію про асоціацію, яка забезпечить основу для тіснішої співпраці у сфері енергетичної безпеки та відновлення. Церемонія підписання пройшла у Варшаві за участі Міністра енергетики України Германа Галущенка та виконавчого директора МЕА Фатіха Біроля.

17 липня - День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

В цей день шлемо слова щирої подяки за сталеву витримку працівникам та ветеранам, всім, хто причетний до гірничодобувної та металургійної сфери діяльності нашого комбінату.

Шановні колеги! Цього року ваше професійне свято відзначається в складні часи як для підприємства, так і всієї країни. Багато комбінатівців боронять нашу країну від рашистського окупанта на фронті.

16 липня – День проголошення Декларації про державний суверенітет України

32 роки тому Україна зробила важливий крок до відновлення своєї незалежності – прийняла Декларацію про державний суверенітет, в основі якої - право української нації на самовизначення, захист і охорона національної державності українського народу. Відтоді і  розпочалося утвердження України як самостійної держави.

16 липня – День бухгалтера та аудитора

Шановні працівники та ветерани бухгалтерської служби комбінату!
Ваше професійне свято є визнанням поваги, значущості і важливості роботи професійних і досвідчених, дієвих і виважених, відданих бухгалтерській справі фахівців.

Страницы