Новини із селекторної наради

      Про виконання виробничої програми та матеріально-технічне забезпечення виробництва йшла мова на селекторній нараді,  яку  20 травня провів головний інженер В.Пухальський.

      Заступник генерального директора з охорони праці А.Гончаренко проінформував, що за звітний період аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах ДП «СхідГЗК» не зафіксовано. Повідомив про стан захворюваності на підприємстві: на лікарняному перебувають 209 працівників, із яких 89 мають діагноз ГРВІ. У підрозділах комбінату зафіксовано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

      З 8 по 22 червня поточного року на підприємстві буде проходити комплексна перевірка з питань промислової, екологічної та радіаційної безпеки, в якій візьмуть участь фахівці територіальних органів Держпраці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області та інших контролюючих органів.

      Завершена комплексна перевірка з питань охорони праці на Інгульській шахті, зафіксовано 90 зауважень, які відображені в акті перевірки та будуть взяті на контроль до повного усунення. З 19 травня розпочалася перевірка в ЦЛ КВПтаА.

      За звітний період службою охорони праці в ході перевірок складено 25 приписів, якими зафіксовано 116 порушень, здійснено призупинення роботи 9 одиниць обладнання, машин, механізмів. 7 працівників відсторонювалися від роботи.

      Головний енергетик підприємств Е.Клеопа проінформував щодо економії енергоносіїв, яка в цілому по комбінату за звітний період склала 753 тис. грн.

      Служба з виробничо-технічної комплектації доповіла про стан забезпечення реагентами та комплектуючими щодо запуску в роботу сірчанокислотного та уранового виробництв гідрометалургійного заводу, а також забезпечення всього виробничого процесу.

      Під час наради було проаналізовано хід виконання доручень з попередніх селекторних нарад. Акцентувалася увага на термінах введення в експлуатацію ваг та колії Інгульської шахти. За інформацією служби капітального будівництва, власними силами шахти до 21 травня поточного року планується завершення робіт з виправки колії на ділянках з кожного боку змонтованих ваг. До 28 травня підрядна організація має завершити будівельно-монтажні роботи за договором та до 11 червня провести пусконалагоджувальні роботи, повірку і державну метрологічну атестацію із залученням відповідної повірочної техніки. На 21 червня заплановано прийом ваг в експлуатацію Укрзалізницею.

      28 червня на базі ремонтно-механічного заводу за участю фахівців шахт відбудеться презентація та іспити в умовах заводу МПТ-3ДШ (машина вантажно-транспортна дизель-гідравлічна шахтна), яка розроблена та виготовлена спеціалістами РМЗ. Надалі буде визначено шахтний майданчик для проведення дослідно-промислового випробування машини.

      Керівники шахт проінформували про виконання виробничої програми в умовах обмеженого фінансового ресурсу на придбання обладнання, матеріалів, запчастин.

      Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу завершують технологічні заходи та здійснюють підготовчі роботи до запуску.

Розділ: