Новини із селекторної наради

      24 травня відбулася селекторна нарада з питань виконання виробничої програми та матеріально-технічного забезпечення виробництва, яку провів головний інженер В.Пухальський.

      Заступник генерального директора з охорони праці А.Гончаренко доповів, що за звітний період випадків виробничого травматизму, аварій, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. На лікарняному перебувають 212 працівників, з яких 86 мають діагноз ГРВІ. У підрозділах комбінату зафіксовано 20 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

      В.Пухальський акцентував увагу на участі всіх профільних служб підприємства в розробці Положення про добровільні аварійно-рятувальні команди.

      Служба з виробничо-технічної комплектації поінформувала учасників наради щодо матеріально-технічного забезпечення виробництва в умовах обмеженого фінансового ресурсу.

      Е.Клеопа, головний енергетик, повідомив, що в цілому по комбінату за звітний період економія з енергоресурсів склала 1,1 млн грн. Також повідомив, що служба працює над вирішенням питань недопущення відключення від постачання технічної води та енергопостачання підрозділів Жовтоводського майданчика. Попередження щодо припинення постачання отримані на 26 травня від КП «Жовтоводськводоканал» ДОР» та на 31 травня від Дніпропетровських електричних мереж.

      В.Пухальський проаналізував хід виконання протокольних доручень з попередніх нарад. Керівники підрозділів доповіли щодо поточного стану справ у підрозділах, про хід виконання виробничої програми в умовах обмеженого фінансового ресурсу, потреби у матеріально-технічному забезпеченні.

      Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу завершили технологічні заходи та здійснюють підготовчі роботи до запуску.

      4 червня о 16 годині в Палаці культури м.Жовті Води відбудуться громадські слухання, на яких буде розглянуто два питання:

- будівництво нової установки з виробництва сірчаної кислоти на СКЦ ГМЗ;

- надання громадою м. Жовті Води ДП «СхідГЗК» погодження на викид сірчистого газу - діоксид сірки (діоксид та триоксид) в перерахунку на діоксид сірки в атмосферне повітря з 01.06.2021 року по 01.01.2025 року.

Розділ: