Інформує служба охорони праці

        Сьогодні відбулася чергова селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки на виробництві під головуванням заступника генерального директора з охорони праці А.Гончаренка.

         За звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано, з початку року – 4 нещасні випадки на виробництві. Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві ще триває робота комісій з розслідування двох нещасних випадків.

         Завершилася комплексна перевірка з охорони праці ЦЛ КВПтаА, складено акт, в якому зафіксовано 35 порушень.

         За звітний період в ході перевірок в рамках профілактичних заходів службою охорони праці складено 40 приписів, якими зафіксовано 183 порушення, здійснено призупинення роботи 9 одиниць обладнання, машин, механізмів, 9 працівників відсторонювалися від роботи.

        Рівень захворюваності працівників підприємства дещо знизився, на лікарняному перебуває 183 працівники, з них 73 мають діагноз ГРВІ. Зафіксовано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

        На шахтах  триває підготовча робота щодо погодження  планів ліквідації аварій Державним воєнізованим гірничорятувальним загоном ДСНС на наступний період.

        В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися фахівцями підрозділів, службою ОП підприємства

        Згідно із затвердженим графіком ЦПГДЛ проводить контроль умов роботи працівників у підрозділах. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

Розділ: