Служба охорони праці інформує

      Сьогодні відбулася чергова селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки на виробництві під головуванням заступника генерального директора з охорони праці А.Гончаренка.

      За звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано, з початку року – 4 нещасні випадки на виробництві. Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві ще триває робота комісій з розслідування двох нещасних випадків.

      За травень поточного року в ході перевірок в рамках профілактичних заходів службою охорони праці складено 48 приписів, якими зафіксовано 229 порушень, здійснено призупинення роботи 11 одиниць обладнання, машин, механізмів, 20 працівників відсторонювалися від роботи, притягнуто до відповідальності 6 осіб.

      Рівень захворюваності працівників підприємства дещо знизився, на лікарняному перебуває 166 працівників, з них 64 мають діагноз ГРВІ. Зафіксовано 12 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

      На ДП «СхідГЗК» триває кампанія з вакцинації від COVID-19. На Жовтоводському майданчику щеплення отримали 192 працівники. На Кіровоградському майданчику вакцинація стартувала також. Сьогодні першу дозу вакцини отримає 161 працівник Інгульської шахти. Завтра виїзна бригада медиків працюватиме на Смолінській шахті, буде вакциновано 35 осіб. Новокостянтинівська шахта направила до Центру вакцинації заявку на проведення щеплення 53 працівників.

      В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися фахівцями підрозділів, службою ОП підприємства. Проінформували про стан  захворюваності, реалізацію превентивних заходів  щодо розповсюдження  коронавірусної інфекції, хід вакцинації.

      Згідно із затвердженим графіком ЦПГДЛ здійснює контроль умов роботи працівників у підрозділах. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

 

 

 

Розділ: