Новини із селекторної наради

      4 жовтня за участю в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» А.Бендика пройшла селекторна нарада з питань виконання виробничої програми та матеріально-технічного забезпечення виробництва. Нараду провів головний інженер комбінату В.Пухальський.

Кадрові зміни
      На початку селекторної наради В.Пухальський надав інформацію щодо ряду кадрових змін, які відбулися на підприємстві.

      Управління. У зв’язку з виходом на пенсію 30 жовтня поточного року головного механіка служби головного механіка управління ДП «СхідГЗК» Вадима Валентиновича Ілієнка, з 4 жовтня виконує обов’язки головного механіка Валерій Вікторович Паска, який працював головним механіком Новокостянтинівської шахти. 

      Смолінська шахта. Наказами по підприємству від 1 жовтня 2021 року звільнено з посади директора Смолінської шахти Олександра Миколайовича Карапузікова (у зв’язку з виходом на пенсію) та  призначено виконуючим обов’язки директора Ігоря Миколайовича Кириченка, який до цього часу працював на шахті головним  інженером. Виконуючим обов’язки головного інженера Смолінської шахти призначено Олександра Миколайовича Телігу, який працював заступником головного інженера з виробництва на Новокостянтинівській шахті.

      Ремонтно-механічний завод. Наказом по підприємству від 29 вересня 2021 року призначено виконуючим обов’язки директора ремонтно-механічного заводу Сергія Володимировича Ульянова, який до цього часу очолював виробничо-диспетчерську групу РМЗ.

Охорона праці
       Про роботу служби охорони праці прозвітував заступник генерального директора з охорони праці А.Гончаренко. За звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано, з початку року – 6 нещасних випадків на виробництві (по 2 випадки на ГМЗ (СКЦ) та Новокостянтинівській шахті, по одному – на Інгульській шахті та АТГ).  
      На підприємстві показники захворюваності перебувають на попередньому рівні: на лікарняному - 188 осіб, з яких 64 мають діагноз ГРВІ. 
      На комбінаті зареєстровано 4 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19: ГМЗ - 3 особи, служба інформаційних технологій -1 особа, з робочим місцем на ГМЗ (всі хворі не були вакциновані). Заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на комбінаті виконуються, триває робота зі збільшення темпів вакцинації. Першого жовтня мобільною бригадою проведено щеплення 60 працівникам (управління, ГМЗ, РМЗ, ЦЛ КВПтаА, РБУ).

Виробництво
      На Інгульській, Смолінській, Новокостянтинівській шахтах та ГМЗ триває робота з підготовки до захисту планів гірничих робіт на 2022 рік, який відбудеться з 15 по 30 листопада поточного року. Керівники підрозділів доповіли про виробничі показники та роботу в умовах обмеженого фінансування на виробничі потреби, акцентували увагу на гострих питаннях матеріально-технічного забезпечення виробничого процесу. Окремо зупинилися на питаннях охорони праці, виконанні заходів із попередження захворюваності на  COVID-19, проходження першого та другого етапів вакцинації проти коронавірусної інфекції.
      Гідрометалургійний завод розпочав ремонтно-профілактичні роботи та підготовку до пуску.

 

Розділ: